Siirry sisältöön

Tervetuloa mukaan Hip-hop näytetunnille, jossa pääset sukeltamaan tämän monipuolisen ja jatkuvasti kehittyvän tanssityylin maailmaan. Hip-hopissa jokainen voi löytää oman tapansa liikkua. Tunnilla tutustutaan tyylin perusliikkeisiin ja rakennetaan mukaansatempaava koreografia, joka tuo esiin rytmin, grooven ja asenteen.
Et tarvitse aiempaa kokemusta – tunti sopii sekä aloittelijoille että jo tanssia harrastaville, jotka haluavat kokeilla uutta ja kehittää omaa ilmaisuaan.

Opettajana toimii Polina, joka tanssii hip-hopia, high heelsiä ja commercialia. Hän inspiroituu eri tyyleistä ja tuo tunnille paljon energiaa ja kannustusta. Polinalle on tärkeää, että ilmapiiri on ystävällinen, rento ja hauska – jokainen saa tulla juuri sellaisena kuin on ✨

Hip Hop – näytetunti
To 26.2. klo 19:30
Hinta 0 €
Sitovat ilmoittautumiset: info(a)myhimo.fi